fbpx

Czy jesteś gotów dołączyć do Your Local Brand, gdzie wspólnie podnosimy Twoją małą firmę na wyższy poziom?

Jakich socialmediów naprawdę pragnąłeś?
A jakie prowadzisz?

Czy pamiętasz te dni, gdy marzyłeś o idealnym świecie mediów społecznościowych, w którym to Ty decydowałbyś o kreowaniu treści i kierunku rozmów? Kiedy w dowolnym momencie mógłbyś zrobić przerwę, nie martwiąc się o swoje profile, które nadal przyciągałyby klientów dzięki starannie opracowanej taktyce… Wtedy zyskałbyś czas i siły na rozwijanie swojej małej firmy…

Pragnąłeś eksplorować, wprowadzać odważne rozwiązania, wyprzedzać konkurencję, zbudować silne relacje z Twoimi klientami…

Czy te marzenia wciąż są w Twojej pamięci?

Your Local Brand Twoja Lokalna Marka

Od czego zacząć?

Poznaj historię Piotra:

Dzięki strategii opracowanej przez YLB oraz oprawie graficznej moja firma stała się rozpoznawalna w sieci a liczba klientów wzrastała z roku na rok. Wsparcie Tomasza na każdym etapie działalności na dobre i złe pozwala mi czuć się bezpiecznie prowadząc moją firmę w tak trudnych czasach. Jestem dumny z tego co razem stworzyliśmy.

Jak wyglądałby Twój wymarzony biznes e-commerce?
A jaka jest rzeczywistość, w której działasz?

Your Local Brand Twoja Lokalna Marka - projektowanie www,e-commerce, sklepy internetowe,social media

Czy wciąż pamiętasz, jak wyobrażałeś sobie zarządzanie własnym sklepem internetowym, gdzie to Ty podejmujesz decyzje o cenach, promocjach i strategii? 

Aspirowałeś do stworzenia czegoś innowacyjnego, do wprowadzenia własnych, unikalnych ofert, do niezależności od zewnętrznych platform, do tworzenia solidnych relacji z klientami bez konieczności oddawania części swojego dochodu jako prowizji…

Ale teraz, kiedy jesteś związany z największa platformą e-handlu w Polsce, musisz podporządkować się ich regułom i zmiennym warunkom, które zjadają Twoje zyski. Czy to jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami? Czy te ambicje dotyczące pełnej niezależności w prowadzeniu Twojego biznesu online wciąż są żywe?

Od czego zacząć?

Historia Marcina:

Na początku naszej działalności stawialiśmy na największą platforma e-handlu w Polsce. W tamtym okresie wydawało się to sensowne, do czasu aż nie zrobiliśmy bilansu zysków i strat naszej działalności. Postawiliśmy na własny sklep internetowy który pozwolił nam prowadzić biznes na własnych zasadach. Dzięki YLB wybraliśmy taką platformę sprzedażową która najbardziej spełnia nasze oczekiwania.

Jak wyglądałby Twój wymarzony katalog produktowy?
A jaki właśnie posiadasz?

Czy pamiętasz, jak wyobrażałeś sobie atrakcyjne, dynamiczne katalogi produktów wysyłane e-mailem? Te, które z łatwością przyciągają uwagę odbiorców, zmuszając ich do dalszego przeglądania i ostatecznie do odpowiedzi…

A jak wygląda rzeczywistość? Statyczne, nudne obrazy, które zamiast przyciągać, odpychają potencjalnych klientów. E-mailowe katalogi produktów, które zamiast inspirować do interakcji, sprawiają, że ludzie szybko usuwają Twoje wiadomości.

Marzyłeś o tym, aby Twoje katalogi produktów wysyłane e-mailem były pełne życia, kreatywne, unikalne… Aby wyróżniały Cię na tle konkurencji i przyciągały klientów jak magnes. Chciałeś, aby Twoje materiały wizualne były tak atrakcyjne, że odbiorcy nie mogliby oprzeć się pokusie odpowiedzi.

Czy te marzenia o dynamicznym, kreatywnym i atrakcyjnym przedstawieniu swoich produktów w e-mailach nadal są żywe? Czy jesteś gotów, aby zmienić nudne zdjęcia i katalogi produktów na coś, co naprawdę przyciągnie klientów?

Your Local Brand Twoja Lokalna Marka

Która z wizualizacji podoba się Tobie bardziej?

Co sądzi o nas Leszek?

Któregoś dnia otrzymałem katalog JOKO opakowań i bardzo przykuł moją uwagę. Ich produkty były tak ciekawie pokazane że postanowiłem podjąć współpracę z YLB Tomasz Nowak. Zleciłem krótką prezentacje pdf moich produktów. Katalog wyszedł super a moi kontrahenci chętniej kontaktują się ze mną w sprawie zamówień. Świetna robota. Polecam.
Leszek
Color Print Opakowania

Nasi partnerzy, dźwignia sukcesu małych firm!
Wspierając rozwój, dajemy siłę marzeniom.
A korzystając z naszych linków, zyskujesz dodatkowe bonusy!

Czy Twoja mała firma zmaga się z rynkowymi wyzwaniami?
Skorzystaj z naszego wsparcia i przekształć trudności w sukces!

Your Local Brand Twoja Lokalna Marka

Zadzwoń  516344870 (godz. 10.00-16.00),
 napisz do nas  biuro@ylb.pl

lub skorzystaj z formularza: